Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

27.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uważasz, że kundle są zdrowsze niż psy rasowe?
tak, chorują znacznie rzadziej niż psy rasowe
nie, chorują równie często co psy rasowe
nie ma na to reguły, wszystko zależy od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

Pokaz frisbee MWPR Poznań 2009

Film wyświetlono: 1288 razy.

Pokaz frisbee podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu (8.11.2009). Frisbee jest jedną z psich dyscyplin sportowych. Sport ten zrodził się w USA a jego nazwa pochodzi od nazwy zabawki (frisbee- latający talerzyk). Konkurencja ta polega na rzucaniu dyskiem frisbee przez człowieka i chwytaniu go przez psa. Drużyny, na które składają się przewodnik wraz z psem współzawodniczą w takich konkurencjach jak: - minidistance - czas dla drużyny to 90 sekund. Boisko startowe podzielone jest na strefy a ilość zdobytych punktów zależy od tego, w której strefie pies złapie lecący dysk. Im dalej tym lepiej. - longdistance - w konkurencji tej rywalizują ze sobą 4 drużyny, psy mają za zadanie łapać dysk na długim dystansie. - time-trial - przewodnik psa wykonuje dwa, 20 metrowe rzuty dyskiem, pies powinien złapać frisbee w jak najkrótszym czasie. - freestyle - najbardziej widowiskowa konkurencja frisbee, zawierająca muzykę i choreografię. Każda runda jest ograniczona czasowo (120 sek.)i tylko elementy, które rozpoczynają się dyskiem w locie i kończą złapaniem tego dysku przez psa są punktowane.

Wywiad z Panią Olgą Pietrzak

Wywiad przeprowadzony podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Warszawie (10-12.07.2009)z Panią Olgą Pietrzak

Film wyświetlono: 1119 razy.

DCDC 2010 - Latające Psy

Zapraszamy do obejrzenia filmu z finału V edycji zawodów dog- frisbee "Purina Dog Chow Disc Cup", które odbyły się 4-5 września na Polach Mokotowskich w Warszawie. Podczas konkursu wyłoniono 3-

Film wyświetlono: 1309 razy.