Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

27.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uważasz, że kundle są zdrowsze niż psy rasowe?
tak, chorują znacznie rzadziej niż psy rasowe
nie, chorują równie często co psy rasowe
nie ma na to reguły, wszystko zależy od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

Junior Handling WDS Bratislava 8.10.2009

Film wyświetlono: 752 razy.

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie - wybór najlepszego Młodego Prezentera (Junior Handling). Konkurencję sędziowała Pani Staviarska Viera, SK I. Zaja Kitty, H, II. Tomečková Lenka, SK, III. Navrátilíková Kateřina, CZ

Best Puppy of the Day WDS Bratislava 8.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego szczenięcia- Best Puppy of the Day z grup: I, IV, V FCI. Konkurencję sędziował Pan Awashima Izumi, JAP. I. Akita Ameryka

Film wyświetlono: 854 razy.

Best Brace WDS Bratislava 8.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszej pary hodowlanej (Best Brace)z grup: I, IV, V FCI. Konkurencję sędziował Pan Järvinen Kari, FIN. I. Welsh Corgi Pembroke An

Film wyświetlono: 553 razy.

Best Veteran of the Day WDS Bratislava 8.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego weterana dnia (Best Veteran) z grup: I, IV, V FCI. Konkurencję sędziował Pan Stefanescu Cristian, RO. I. Owczarek Australi

Film wyświetlono: 590 razy.

Slovak National Breeds WDS Bratislava 8.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego psa rasy słowackiej- Slovak National Breeds. Konkurencję sędziowała Pani Ridarčíková Gabriela, SK. I. Czeskosłowacki

Film wyświetlono: 877 razy.

Best Breeder's Group WDS Bratislava 8.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszej grupy hodowlanej (Best Breeder's Group) z grup: I, IV, V FCI. Konkurencję sędziował Pan Khomasuridze Revaz, ROS. I. Pies Far

Film wyświetlono: 480 razy.

Best Progeny Group WDS Bratislava 8.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszgo reproduktora/suki hodowlanej oraz ich potomstwa (Best Progeny Group) z grup: I, IV, V FCI. Konkurencję sędziował Pan Jakkel

Film wyświetlono: 529 razy.

Junior Best of Group I WDS Bratislava 8.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego juniora grupy I FCI(Junior Best of Group I). Konkurencję sędziował Pan Havelka Tibor, SK I. Welsh Corgi Pembroke ANNLINE´S

Film wyświetlono: 532 razy.

Junior Best of Group IV WDS Bratislava 8.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego juniora grupy IV FCI(Junior Best of Group IV). Konkurencję sędziował Pan Sanchez Fernandez Javier, ESP I. Jamnik Krótkowł

Film wyświetlono: 487 razy.

Junior Best of Group V WDS Bratislava 8.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego juniora grupy V FCI(Junior Best of Group V). Konkurencję sędziowała Pani Klucniece Vija, LV I. Pies Faraona FAOUZIAH'S FARA

Film wyświetlono: 525 razy.

Best of Group I WDS Bratislava 8.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego psa grupy I FCI(Best of Group I). Konkurencję sędziował Pan Kuzelj Denis, BG I. KOMONDOR CH POLYÁNI GYALU OF ÓHUNGARIKUM,

Film wyświetlono: 693 razy.

Best of Group IV WDS Bratislava 8.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego psa grupy IV FCI(Best of Group IV). Konkurencję sędziował Pan Fischer Uwe, D I.Jamnik Szorstkowłosy Standardowy BELLOMIS I

Film wyświetlono: 532 razy.

Best of Group V WDS Bratislava 8.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego psa grupy V FCI(Best of Group V). Konkurencję sędziował Pan Martinéz Miquel Ángel, ARG I. Pies Faraona NORTHGATE'S AS YOU

Film wyświetlono: 573 razy.

Best Brace WDS Bratislava 9.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszej pary hodowlanej (Best Brace)z grup: III, VI, X FCI. Konkurencję sędziowała Pani Molinari Carla, PT I. Deerhound Welsh Wizzar

Film wyświetlono: 523 razy.

Best Puppy of the Day WDS Bratislava 9.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego szczenięcia- Best Puppy of the Day z grup: III, VI, X FCI. Konkurencję sędziował Pan Mania Andrzej, PL I. Bullterier Minia

Film wyświetlono: 553 razy.

Best of Group IX WDS Bratislava 11.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego psa grupy IX FCI (Best of Group IX). Konkurencję sędziował Pan Teixeira Luis Pinto (PT), I. Toy Pudel CH SMASH JP CLOSE UP,

Film wyświetlono: 589 razy.

Best Breeder's Group WDS Bratislava 9.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszej grupy hodowlanej (Best Breeder's Group) z grup: III, VI, X FCI. Konkurencję sędziowała Pani Vandoni Furioso Jolanda, IT I. Y

Film wyświetlono: 596 razy.

Best Veteran of the Day WDS Bratislava 9.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego veterana dnia (Best Veteran) z grup: III, VI, X FCI. Konkurencję sędziował Pan Korózs András, HUN I. Border Terrier GRIN

Film wyświetlono: 479 razy.

Best Progeny Group WDS Bratislava 9.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszgo reproduktora/suki hodowlanej oraz ich potomstwa (Best Progeny Group) z grup: III, VI, X FCI. Konkurencję sędziował Pan Skali

Film wyświetlono: 485 razy.

Junior Best of Group III WDS Bratislava 9.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego juniora grupy III FCI(Junior Best of Group III). Konkurencję sędziował Pan Skok Damir, CRO, I. Bullterrier Miniaturowy MOON

Film wyświetlono: 545 razy.

Junior Best of Group VI WDS Bratislava 9.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego juniora grupy V FCI(Junior Best of Group V). Konkurencję sędziował Pan Uroševič Milivoje, SRB, I.Grand Basset Griffon Ven

Film wyświetlono: 628 razy.

Junior Best of Group X WDS Bratislava 9.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego juniora grupy V FCI(Junior Best of Group V). Konkurencję sędziował Pan Jipping Gerard, NL, I. Chart Afgański AGHA DJARI´S

Film wyświetlono: 452 razy.

Slovak National Breeds WDS Bratislava 9.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego psa rasy słowackiej- Slovak National Breeds. Konkurencję sędziował Pan Stanovský Miroslav, SK, I. Słowacki Kopov YASON O

Film wyświetlono: 492 razy.

Best of Group III WDS Bratislava 9.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego psa grupy III FCI(Best of Group III). Konkurencję sędziował Pan Irwing Ronnie, GB, I. West Highland White Terrier DRUM´N´

Film wyświetlono: 647 razy.

Best of Group VI WDS Bratislava 9.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego psa grupy VI FCI(Best of Group VI). Konkurencję sędziował Pan Medard Ringuet Jacques, F, I. Beagle SZEPHEGYI-SZIMAT WOODS,

Film wyświetlono: 637 razy.

Best of Group X WDS Bratislava 9.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego psa grupy X FCI(Best of Group X). Konkurencję sędziował Pan Štefan Šinko, SLO, I. Chart Afgański STAR´T CUTTING TRAX OF

Film wyświetlono: 469 razy.

Best Breeder's Group WDS Bratislava 10.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszej grupy hodowlanej (Best Breeder's Group) z grupy: II. Konkurencję sędziował Pan Aramis Joe Lim, AUST. I. Nowofundland STARRY

Film wyświetlono: 487 razy.

Junior Best of Group II WDS Bratislava 10.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego juniora grupy II FCI(Junior Best of Group II). Konkurencję sędziował Pani Mach Lisbeth,I. Bernardyn Długowłosy BERNEGARDE

Film wyświetlono: 542 razy.

Best of Group II WDS Bratislava 10.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego psa grupy II FCI(Best of Group II). Konkurencję sędziował Pan Habig Christofer, D, I. Dpg Niemiecki Arlekin SUN DELLA BAIA

Film wyświetlono: 740 razy.

Best Progeny Group WDS Bratislava 10.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego reproduktora/suki hodowlanej oraz ich potomstwa (Best Progeny Group) z grupy II FCI. Konkurencję sędziował Pan Bauchal Gian

Film wyświetlono: 424 razy.

Best Brace WDS Bratislava 10.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszej pary hodowlanej (Best Brace)z grupy II FCI. Konkurencję sędziowała Pani Van Brempt Monique, BEL, I. Czarny Terier Labrash N

Film wyświetlono: 423 razy.

Best Puppy of the Day WDS Bratislava 10.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego szczenięcia- Best Puppy of the Day z grupy II FCI. Konkurencję sędziował Pan Wiblishauser Hans, D, I. Sznaucer Miniaturowy

Film wyświetlono: 438 razy.

Best Veteran of the Day WDS Bratislava 10.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego weterana dnia (Best Veteran) z grupy II FCI. Konkurencję sędziował Pan Piskay Vladimír, SK, I. Czarny Terier MALAHOVSKAYA

Film wyświetlono: 436 razy.

Junior Handling WDS Bratislava 11.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie - wybór najlepszego Młodego Prezentera (Junior Handling). Konkurencję sędziowała Pani Fon-Zidar Željka, SLO I. Norén Wallin Sandra, II. Krempus

Film wyświetlono: 547 razy.

Finał Junior Handling WDS Bratislava 2009

Finał konkursu Młodego Prezentera podczas Światowej Wystawy Psów Rasowych Bratysława 2009. Konkurs oceniała Pani Nikitina Ludmila, ROS. Zwycięzcy: 1. Szydłowska Aleksandra (PL), 2. Záhonyi-

Film wyświetlono: 807 razy.

Best Veteran of the Day WDS Bratislava 11.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego veterana dnia (Best Veteran) z grup: VII, VIII, IX FCI. Konkurencję sędziował Pan Kupferberg Zvi (ISR), I. Flat Coated Retr

Film wyświetlono: 507 razy.

Best Breeder's Group WDS Bratislava 11.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszej grupy hodowlanej (Best Breeder's Group) z grup: VII, VIII, IX. Konkurencję sędziował Pan Le Magnan Jacques (F), I. Flat Coat

Film wyświetlono: 661 razy.

Best Progeny Group WDS Bratislava 11.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego reproduktora/suki hodowlanej oraz ich potomstwa (Best Progeny Group) z grupy VII, VIII, IX FCI. Konkurencję sędziował Pan K

Film wyświetlono: 499 razy.

Best of Group VII WDS Bratislava 11.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego psa grupy VII FCI(Best of Group VII). Konkurencję sędziował Pan De Giuliani Claudio (IT), I. Seter Irlandzki CH KARMINO MA

Film wyświetlono: 866 razy.

Best of Group VIII WDS Bratislava 11.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego psa grupy VIII FCI(Best of Group VIII). Konkurencję sędziował Pan Jakkel Tamás (H), I. Golden Retriever DEWMIST SILK SCREE

Film wyświetlono: 631 razy.

Junior Best of Group VII WDS Bratislava 11.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego juniora z grupy VII FCI (Junior Best of Group VII). Konkurencję sędziował Pan Richter: Oliviera Rui (PT), I. Wyżeł Węgie

Film wyświetlono: 449 razy.

Junior Best of Group VIII WDS Bratislava 11.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego juniora z grupy VIII FCI (Junior Best of Group VIII). Konkurencję sędziował Pan Pichard Laurent (CH), I. Golden Retriever S

Film wyświetlono: 555 razy.

Eukanuba World Challenge - semifinal

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie. Wybór półfinalistów wystawy Eukanuba World Challenge odbywającej się 11-12.XII.2009 na Long Beach w Kalifornii. Konkurencję oceniali sędziowie

Film wyświetlono: 540 razy.

Junior Best of Group IX WDS Bratislava 11.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego juniora z grupy IX FCI (Junior Best of Group IX). Konkurencję sędziował Pan Chan Weng Woh (MYR), I. Chiński Grzywacz ZORRA

Film wyświetlono: 468 razy.

Best Brace WDS Bratislava 11.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszej pary hodowlanej (Best Brace)z grup: VII, VIII, IX FCI. Konkurencję sędziował Pan Podesta Ramon (CHL), I. Wyżeł Weimarski K

Film wyświetlono: 424 razy.

Best Puppy of the Day WDS Bratislava 11.10.2009

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie, wybór najpiękniejszego szczenięcia- Best Puppy of the Day z grup VII, VIII, IX FCI. Konkurencję sędziował Pan Sudarsan C.V.(IND), I. Toy Pudel SL

Film wyświetlono: 547 razy.