Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

28.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uwa??asz, ??e kundle s? zdrowsze ni?? psy rasowe?
tak, choruj? znacznie rzadziej ni?? psy rasowe
nie, choruj? r??wnie cz?sto co psy rasowe
nie ma na to regu??y, wszystko zale??y od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

Pielęgnacja Teriera Szkockiego

Film wyświetlono: 5295 razy.

Wiesz, czym jest trymowanie, podpuch i jak wygląda ogon w kształcie marchewki? Dowiedz się, jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja Teriera Szkockiego. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z psiego salonu piękności. Zobacz, jak czesać, strzyc, trymować oraz jak powinna wyglądać kąpiel psa tej rasy. Tajniki profesjonalnej pielęgnacji psów specjalnie dla psia.tv zdradza Maria Szymanowska, groomerka z salonu "Uroda pod Psem".

Pielęgnacja West Highland White Terriera

Wiesz, czym jest trymowanie, podpuch, jak wygląda głowa w kształcie chryzantemy, albo ogon w marchewkę? Dowiedz się, jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja West Highland White Terriera.

Film wyświetlono: 21456 razy.