Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

28.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uwa??asz, ??e kundle s? zdrowsze ni?? psy rasowe?
tak, choruj? znacznie rzadziej ni?? psy rasowe
nie, choruj? r??wnie cz?sto co psy rasowe
nie ma na to regu??y, wszystko zale??y od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

Pielęgnacja West Highland White Terriera

Film wyświetlono: 21444 razy.

Wiesz, czym jest trymowanie, podpuch, jak wygląda głowa w kształcie chryzantemy, albo ogon w marchewkę? Dowiedz się, jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja West Highland White Terriera. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z psiego salonu piękności. Zobacz, jak czesać, strzyc, trymować oraz jak powinna wyglądać kąpiel "Westie". Tajniki profesjonalnej pielęgnacji psów specjalnie dla psiej telewizji zdradza Maria Szymanowska, groomerka z salonu "Uroda pod Psem".

Pielęgnacja Teriera Szkockiego

Wiesz, czym jest trymowanie, podpuch i jak wygląda ogon w kształcie marchewki? Dowiedz się, jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja Teriera Szkockiego. Zapraszamy do obejrzenia materiału

Film wyświetlono: 5280 razy.