Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

27.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uważasz, że kundle są zdrowsze niż psy rasowe?
tak, chorują znacznie rzadziej niż psy rasowe
nie, chorują równie często co psy rasowe
nie ma na to reguły, wszystko zależy od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

York Walk 2010 - wybór Miss York

Film wyświetlono: 1110 razy.

14 lutego w Centrum Promenada po raz siódmy odbyła się niezwykła impreza dla miłośników Yorkshire Terrierów. Tegoroczna edycja zgromadziła ogromne rzesze właścicieli jak i sympatyków tej rasy. W tym roku spotkaniu towarzyszyły przeboje króla muzyki pop, Michaela Jacksona. Imprezę uatrakcyjniały pokazy mody i tańca a także licytacja psich ubranek, z której całkowity dochód (3570,00 zł) przekazany został na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt "Porzucony Kundelek" w Józefowie. Dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających cieszył się konkurs psich piękności. Miss York 2010 została urocza suczka Fruzia, natomiast Misterem dorodny piesek Bono.

York Walk 2010 - York fashion, czyli psi pokaz mody

14 lutego 2010 z Centrum Promenada po raz kolejny odbył się niezwykły pokaz mody z udziałem psów rasy Yorkshire Terrier. Modele i modelki zaprezentowali najnowsze kolekcje przygotowane przez proj

Film wyświetlono: 2490 razy.

York Walk 2010 - wybór Mister York

14 lutego w Centrum Promenada po raz siódmy odbyła się niezwykła impreza dla miłośników Yorkshire Terrierów. Tegoroczna edycja zgromadziła ogromne rzesze właścicieli jak i sympatyków tej r

Film wyświetlono: 1018 razy.