Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

28.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uwa??asz, ??e kundle s? zdrowsze ni?? psy rasowe?
tak, choruj? znacznie rzadziej ni?? psy rasowe
nie, choruj? r??wnie cz?sto co psy rasowe
nie ma na to regu??y, wszystko zale??y od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

Z psem do okulisty - badanie oczu u psów.

Film wyświetlono: 1850 razy.

Jak wygląda badanie okulistyczne u psa w kierunku genetycznych chorób oczu? W jakim wieku najlepiej je wykonać i jak często powtarzać? Na te oraz wiele innych pytań odpowie dr Oliwia Lis - Łobaczewska specjalistka chorób oczu u psów. Badanie oczu przeprowadzane było podczas Międzynarodowej Wystawy Psów w Opolu, prezentujemy Państwu przebieg badania okulistycznego u pudla dużego.

Fazy rujowe u suk

Czym jest cieczka i jakie są jej fazy? Metody wyznaczania optymalnego terminu krycia suki. Co to jest ciąża urojona i kiedy występuje? Na te oraz wiele innych pytań związanych z cyklem rujowym s

Film wyświetlono: 1583 razy.