Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

28.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uwa??asz, ??e kundle s? zdrowsze ni?? psy rasowe?
tak, choruj? znacznie rzadziej ni?? psy rasowe
nie, choruj? r??wnie cz?sto co psy rasowe
nie ma na to regu??y, wszystko zale??y od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

Migawki z XIX Zimowej Wystawy Psów Rasowych w NDM

Film wyświetlono: 780 razy.

Psia.tv zaprasza do obejrzenia migawek z XIX Zimowej Wystawy Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim. Jest to ostatnia psia wystawa w 2010 roku, zgromadziła ponad 1530 psów reprezentujących 189 rozmaitych ras. Najpiękniejszym psem wystawy został mops - Sasquehanna FCI MARYNIKA należący do Pani Małgorzaty Supronowicz.

Finały XIX Zimowej Wystawy Psów Rasowych w NDM - dzień 1

Konkurencje finałowe pierwszego dnia XIX Zimowej Wystawy Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim. W sobotę 11 grudnia oceniane były psy w grup 2, 6, 7, 9 FCI. Zapraszamy do obejrzenia materiału.

Film wyświetlono: 689 razy.

Finały XIX Zimowej Wystawy Psów Rasowych w NDM - dzień 2

Konkurencje finałowe drugiego dnia XIX Zimowej Wystawy Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim. W niedzielę 12 grudnia oceniane były psy w grup 1, 3, 4, 5, 8, 10 FCI. Najpiękniejszego Psa Wystaw

Film wyświetlono: 718 razy.