Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

28.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uwa??asz, ??e kundle s? zdrowsze ni?? psy rasowe?
tak, choruj? znacznie rzadziej ni?? psy rasowe
nie, choruj? r??wnie cz?sto co psy rasowe
nie ma na to regu??y, wszystko zale??y od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

Charci Piknik 2011 - Klubowa Wystawa Chartów

Film wyświetlono: 1722 razy.

Piękno i praca charta związane są ze sobą nierozerwalnie, stąd idea Charciego Pikniku, podczas którego pierwszego dnia podziwiać można urodę chartów w czasie wystaw klubowych (Klubowa Wystawa Charta i Klubowa Wystawa Charta Polskiego) a następnego dnia obserwować je w biegu podczas coursingu. Impreza odbyła się na terenie Hipodromu Stowarzyszenia Szwadronu Jazdy Polskiej RP. Na wystawy klubowe zgłoszono łącznie aż 239 chartów. Najliczniej reprezentowane były Whippety - 61, Charty Rosyjskie - 47 oraz Charty Polskie - 34. Do oceny psów zaproszono pięciu wybitnych sędziów z Polski, Belgii, Estonii, Czech oraz Rosji. Organizatorami Charciego Pikniku był Warszawski Oddział Związku Kynologicznego, Klub Charta oraz Klub Charta Polskiego.