Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

28.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uwa??asz, ??e kundle s? zdrowsze ni?? psy rasowe?
tak, choruj? znacznie rzadziej ni?? psy rasowe
nie, choruj? r??wnie cz?sto co psy rasowe
nie ma na to regu??y, wszystko zale??y od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów 15-16.10.2011

Film wyświetlono: 1578 razy.

W dniach 15-16.10.2011 w warszawskim lesie na Młocinach odbyły się XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów zorganizowane przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE-NE-KA. Do startu zgłosiło się blisko 50 uczestników z psami, mieli oni do pokonania leśną trasę liczącą od 2 do 3 kilometrów. Zawodnicy mogli zregenerować swe siły podczas ogniska i wspólnego pieczenia kiełbasek, natomiast widzowie mieli okazję podziwiać przepiękne psy ras północnych. Psia Tv zaprasza do obejrzenia relacji z wyścigów.

Psim zaprzęgiem przez świat

Na czym polegają wyścigi psich zaprzęgów, jak powinien wyglądać trening, odpowiednie żywienie i pielęgnacja psiego sportowca? O rodzinnej pasji jaką jest sport zaprzęgowy opowiada Mistrz Pol

Film wyświetlono: 1440 razy.