Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

28.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uwa??asz, ??e kundle s? zdrowsze ni?? psy rasowe?
tak, choruj? znacznie rzadziej ni?? psy rasowe
nie, choruj? r??wnie cz?sto co psy rasowe
nie ma na to regu??y, wszystko zale??y od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

 

 

Polityka prywatności

 

Informacje osobiste

  • Przeglądanie psia.tv Można oglądać filmy i zdjęcia w witrynie psia.tv  bez posiadania jakiegokolwiek konta. Można też skontaktować się z nami zbezpośrednio przez wysłanie wiadomości e-mail, nie rejestrując konta.
  • Informacje dotyczące użytkowania. Podczas korzystania z witryny psia.tv możemy rejestrować informacje na ten temat oglądanych filmów oraz zdjęć, częstości i rozmiarach transferów oraz  elementach klikanych na stronie. W przypadku zalogowania możemy powiązać te informacje z kontem psia.tv. W celu zapewnienia odpowiedniej jakości obsługi możemy umieszczać tag  w wiadomościach HTML e-mail wysyłanych wiadomościach, aby potwierdzić ich dostarczenie.

Sposoby wykorzystania danych

  • W przypadku przesłania do psia.tv informacji osobistych mogą one zostać użyte do utrzymywania, udostępniania i udoskonalania funkcji serwisu psia.tv oraz przetwarzania wszystkich wysłanych zgłoszeń i wiadomości.
  • Nie używamy adresu e-mail ani innych informacji osobistych użytkowników do wysyłania wiadomości handlowych czy reklamowych bez ich zgody. Możemy używać adresu e-mail do celów innych niż reklamowe lub administracyjnych (takich jak powiadamianie o istotnych zmianach w psia.tv lub obsługa klienta). 

Reklamy w psia.tv


  • Firmy reklamowe mogą wyświetlać reklamy w witrynie psia.tv o ile spełniają nasze wymagania.  
  • Serwis psia.tv nie udostępnia serwerom ani sieciom tych żadnych informacji osobistych bez zgody użytkownika.