Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

28.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uwa??asz, ??e kundle s? zdrowsze ni?? psy rasowe?
tak, choruj? znacznie rzadziej ni?? psy rasowe
nie, choruj? r??wnie cz?sto co psy rasowe
nie ma na to regu??y, wszystko zale??y od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

 

 

Prawa autorskie

 

Aby zgłosić nam naruszenie praw autorskich, musisz przesłać nam pisemne oświadczenie, w którym znajdą się wszystkie poniższe informacje w podanym formacie:


  • Dołącz oświadczenie informujące o tym, że w psia.tv znajduje się film wideo, który Twoim zdaniem narusza Twoje prawa autorskie. Na przykład: "Niniejszym potwierdzam, że moim zdaniem film wideo wskazany poniżej narusza moje prawa autorskie"
  • Poinformuj nas, do którego kraju mają zastosowanie prawa autorskie wnioskodawcy.
  • Podaj tytuł danego filmu wideo oraz pełny adres URL jego strony odtwarzania.
  • Wyjaśnij nam, w jaki sposób ten film wideo narusza Twoje prawa autorskie (np. cały film wideo jest kopią pracy wykonanej oryginalnie przez Ciebie itp.).
  • Określ rodzaj (np. film z wystawy, wywiad, zdjęcie  itp.) oraz szczegóły (np. tytuł, wydawca, daty itp.) utworu chronionego prawami autorskimi, do którego posiadasz prawa, i którego dotyczy naruszenie. Jeżeli informacje te są dostępne w Internecie, przesłanie do nas odpowiedniego linku będzie z pewnością pomocne.
  • Podaj informacje kontaktowe, aby umożliwić nam skontaktowanie się z Tobą (preferowany jest adres e-mail).
  • Podaj informacje kontaktowe, które będą mogły zostać przekazane osobie udostępniającej dany plik wideo, aby mogła skontaktować się bezpośrednio z Tobą w celu rozstrzygnięcia problemu (preferowany jest adres e-mail).
  • Załącz następujące oświadczenie: "Wyrażam w dobrej wierze przekonanie, że wykorzystanie wskazanych powyżej materiałów chronionych prawem autorskim odbywa się bez upoważnienia właściciela praw autorskich, lub strony trzeciej, która jest prawnie do tego upoważniona w imieniu właściciela praw autorskich, i nie jest dozwolone przez prawo na innej podstawie"
  • Oświadczam, że informacje zawarte w tym powiadomieniu są zgodne z prawdą i że jestem właścicielem praw autorskich lub mam wyłączne prawo do wnoszenia skarg o naruszanie praw autorskich do tych materiałów.
  • Podpisz zawiadomienie. W przypadku przesłania zawiadomienia pocztą elektroniczną zaakceptowany zostanie zeskanowany podpis odręczny lub ważny podpis elektroniczny.