Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

28.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uwa??asz, ??e kundle s? zdrowsze ni?? psy rasowe?
tak, choruj? znacznie rzadziej ni?? psy rasowe
nie, choruj? r??wnie cz?sto co psy rasowe
nie ma na to regu??y, wszystko zale??y od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

 

Witamy w psia.tv - pierwszej w Polsce telewizji internetowej poświęconej wyłącznie psom.


Psią telewizje stworzyliśmy, ponieważ sami długo szukaliśmy tego, czego szukają właściciele psów, hodowcy, szkoleniowcy i inni ludzie mający do czynienia z tymi wspaniałymi zwierzętami.


Pragniemy, aby każdy znalazł tu cos dla siebie, coś, czego szuka a nigdzie nie może znaleźć, jak np. swojego psa 
w obiektywie lub w oku operatora kamery…


Nasza internetowa telewizja o psach jest jeszcze cały czas w budowie. Systematycznie będzie się powiększać o nowe działy, dlatego też prosimy o wyrozumiałość w oczekiwaniu na upragnione tematy. Dołożymy wszelkich starań,  aby filmy, zdjęcia, wywiady i inne ciekawostki z różnych psich imprez pojawiały się na bieżąco. Będziecie otrzymywać  newsletter’a ze wszystkimi nowościami.


Z wybranych wystaw, które znajdziecie w naszym kalendarzu psich imprez, będziemy przedstawiać fotorelację, jak również filmy z finałów, migawki z ringów, wywiady z hodowcami i sędziami. Jednak wystawy to nie wszystko, co chcemy Wam pokazać. Z kamerą będziemy odwiedzać także imprezy sportowe z udziałem psów, salony psiej piękności, znanych i cenionych weterynarzy, organizacje pro-zwierzęce. Jako, że jesteśmy miłośnikami wszystkich psów, także tych nierasowych, czasem nieszczęśliwych i zapomnianych, będziemy odwiedzać również schroniska i psie azyle.


Marzymy,  aby na psia.tv znalazło się wszystko, co ma związek z psami, jednak wiemy, ze bez Waszej pomocy nie będzie to możliwe. Będziemy wdzięczni za wszelkie zaproszenia na ciekawe psie imprezy (niekoniecznie te głośne, medialne czy prestiżowe), za informacje, jeśli dzieje się coś złego lub dobrego wśród naszych czworonożnych przyjaciół oraz za Wasze sugestie - co chcielibyście jeszcze znaleźć w naszym serwisie.


Prosimy o wszelkie uwagi, dotyczące małych błędów, w nazwach,  imionach itp., które jak na pewno sami wiecie każdemu mogą się zdarzyć.


Psia telewizja  powstała dzięki naszej pasji i miłości do psów - dedykujemy ją wszystkim miłośnikom tych cudownych zwierząt.


Łącząc serdeczne pozdrowienia życzymy Wam miłego oglądania naszej strony.

Zespół psia.tv