Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

28.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uwa??asz, ??e kundle s? zdrowsze ni?? psy rasowe?
tak, choruj? znacznie rzadziej ni?? psy rasowe
nie, choruj? r??wnie cz?sto co psy rasowe
nie ma na to regu??y, wszystko zale??y od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

Pokaz flyball MWPR Poznań 2009

Film wyświetlono: 2406 razy.

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu (8.11.2009)- pokaz flyball przygotowany przez grupy pokazowe "DISCBUSTERS" i "WOOF". Flyball zrodził się w latach 70 z pomysłu Kalifornijczyka Herberta Wagnera, wynalazcy wyrzutni piłek tenisowych. Jest to forma psiej sztafety, w której udział biorą dwa zespoły składajace się z 4-6 psów. Psy muszą w jak najszybszym czasie pokonanać cztery płotki, uwolnić znajdującą się na końcu toru piłkę ( w tym celu pies musi nacisnąć łapą specjalną maszynę, która piłkę wyrzuca) i powrócić na linię startu. Jeżeli w drodze powrotnej pies zgubi piłkę, musi wystartować jeszcze raz. Wysokość przeszkód jest zależna od wysokości w kłębie najniższego psa w zespole. Właściciele psów muszą cały czas pozostawać poza linią startu-mety. Zespół, który wykona zadanie najszybciej i najbardziej poprawnie (lub z jak najmniejszą liczbą błędów) zwycięża.