Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

28.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uwa??asz, ??e kundle s? zdrowsze ni?? psy rasowe?
tak, choruj? znacznie rzadziej ni?? psy rasowe
nie, choruj? r??wnie cz?sto co psy rasowe
nie ma na to regu??y, wszystko zale??y od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

York Walk 2010 - York fashion, czyli psi pokaz mody

Film wyświetlono: 2628 razy.

14 lutego 2010 z Centrum Promenada po raz kolejny odbył się niezwykły pokaz mody z udziałem psów rasy Yorkshire Terrier. Modele i modelki zaprezentowali najnowsze kolekcje przygotowane przez projektantów Young Polish Desingners Foundation. W tym niezwykłym pokazie mody również psy rasy Yorkshire Terrier wystąpiły w specjalnie zaprojektowanych na tę okazję ubrankach, tradycyjnie przygotowanych przez projektantów, skupionych wokół działającego w Promenadzie salonu pod patronatem Young Polish Designers Foundation: Rina Cossack, Tola Czechowska, Aga Dekoko, Danuta Dobrosielska, Femini, Duet ‘Linia”, Nowiński, Monika Sabat, Katarzyna Tkaczyk, Maryla W., Wiola Wołczyńska. Autorzy ubranek dla psów przygotowanie tej kolekcji traktowali jako swój wkład w akcję charytatywną prowadzoną od lat w Centrum Promenada na rzecz schroniska „Porzucony Kundelek” z Józefowa. Całość dochodów z licytacji ubranek zaprojektowanych przez projektantów YPDF i ubranek i biżuterii dla psów - firmy poshy dog została przekazana schronisku. Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części filmu z YORK WALK 2010.

York Walk 2010 - wybór Miss York

14 lutego w Centrum Promenada po raz siódmy odbyła się niezwykła impreza dla miłośników Yorkshire Terrierów. Tegoroczna edycja zgromadziła ogromne rzesze właścicieli jak i sympatyków tej

Film wyświetlono: 1209 razy.

York Walk 2010 - wybór Mister York

14 lutego w Centrum Promenada po raz siódmy odbyła się niezwykła impreza dla miłośników Yorkshire Terrierów. Tegoroczna edycja zgromadziła ogromne rzesze właścicieli jak i sympatyków tej r

Film wyświetlono: 1121 razy.