Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

28.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uwa??asz, ??e kundle s? zdrowsze ni?? psy rasowe?
tak, choruj? znacznie rzadziej ni?? psy rasowe
nie, choruj? r??wnie cz?sto co psy rasowe
nie ma na to regu??y, wszystko zale??y od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

Fundacja na rzecz zwierząt ''Przytul Psa''

Film wyświetlono: 763 razy.

Fundacja na rzecz zwierząt "Przytul Psa" pomaga bezdomnym i bezbronnym istotom, które tak bardzo kochamy, a które są tak bardzo krzywdzone i spychane na margines przez ludzi...30 października 2009 roku Fundacja "Przytul Psa" otrzymała Status Organizacji Pożytku Publicznego. Dzięki temu możecie już Państwo przekazać 1% swojego podatku na rzecz fundacyjnych podopiecznych. Więcej informacji o Fundacji na stronie: www.przytulpsa.pl

Straż dla Zwierząt

W ciągu roku podejmują setki interwencji, ratują zwierzęta domowe, gospodarskie i dzikie w całej Polsce... Zapraszamy do obejrzenia materiału poświęconego Straży dla Zwierząt.

Film wyświetlono: 666 razy.