Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

27.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uważasz, że kundle są zdrowsze niż psy rasowe?
tak, chorują znacznie rzadziej niż psy rasowe
nie, chorują równie często co psy rasowe
nie ma na to reguły, wszystko zależy od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

XI Ogólnopolski Zlot Buldogów Francuskich

Film wyświetlono: 1699 razy.

Miłośnicy buldogów francuskich już po raz jedenasty spotkali się na warszawskich Fortach Bema na ogólnopolskim zlocie tejże rasy. Podczas imprezy, właściciele mogli wymieniać się doświadczeniami, skorzystać z pomocy szkoleniowca, behawiorysty oraz weterynarza. Wybrano też najmłodszego i najstarszego uczestnika zlotu a także buldoga, który przyjechał z najdalej położonego miasta. Organizatorzy pamiętali też o buldożkach w potrzebie, na ich konto przeznaczone zostały pieniądze z przeprowadzonej loterii fantowej. Psia.tv została patronem medialnym zlotu, zapraszamy do obejrzenia materiału.