Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

28.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uwa??asz, ??e kundle s? zdrowsze ni?? psy rasowe?
tak, choruj? znacznie rzadziej ni?? psy rasowe
nie, choruj? r??wnie cz?sto co psy rasowe
nie ma na to regu??y, wszystko zale??y od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

Finały XIX Zimowej Wystawy Psów Rasowych w NDM - dzień 2

Film wyświetlono: 782 razy.

Konkurencje finałowe drugiego dnia XIX Zimowej Wystawy Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim. W niedzielę 12 grudnia oceniane były psy w grup 1, 3, 4, 5, 8, 10 FCI. Najpiękniejszego Psa Wystawy (Best in Show) wybierał Pan Zygmunt Jakubowski a zwycięzcami zostali: 1. Mops (suka) Sasquehanna FCI MARYNIKA, 2. Czarny Terier (pies) DAGRAS Drugelis, 3. Welsh Corgi Pembroke (pies) Annline s ROYAL PRINCE, 4. Gończy Szwajcarski (suka) ATHENA NYYRIKKI. Zapraszamy do obejrzenia materiału.

Migawki z XIX Zimowej Wystawy Psów Rasowych w NDM

Psia.tv zaprasza do obejrzenia migawek z XIX Zimowej Wystawy Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim. Jest to ostatnia psia wystawa w 2010 roku, zgromadziła ponad 1530 psów reprezentujących 189 r

Film wyświetlono: 842 razy.

Finały XIX Zimowej Wystawy Psów Rasowych w NDM - dzień 1

Konkurencje finałowe pierwszego dnia XIX Zimowej Wystawy Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim. W sobotę 11 grudnia oceniane były psy w grup 2, 6, 7, 9 FCI. Zapraszamy do obejrzenia materiału.

Film wyświetlono: 756 razy.