Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

28.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uwa??asz, ??e kundle s? zdrowsze ni?? psy rasowe?
tak, choruj? znacznie rzadziej ni?? psy rasowe
nie, choruj? r??wnie cz?sto co psy rasowe
nie ma na to regu??y, wszystko zale??y od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

Marsz (NIE) milczenia

Film wyświetlono: 607 razy.

3 kwietnia 2011 w Warszawie oraz w sześciu innych miastach Polski miłośnicy zwierząt głośno protestowali przeciwko bestialskiemu traktowaniu i krzywdzeniu zwierząt. Kilkaset osób wraz z czworonożnymi przyjaciółmi a także w przebraniach zwierząt w akompaniamencie bębnów przeszło ulicami Warszawy skandując " Stop przemocy wobec zwierząt". Organizatorką i pomysłodawczynią Marszu jest Pani Wioleta Pawlik Nowacka, jednak jej inicjatywę poparło wiele organizacji pro- zwierzęcych a także sławnych osobistości. Celem Marszu było także zebranie podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o ochronie zwierząt.