Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

27.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uważasz, że kundle są zdrowsze niż psy rasowe?
tak, chorują znacznie rzadziej niż psy rasowe
nie, chorują równie często co psy rasowe
nie ma na to reguły, wszystko zależy od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

Best in Show Katowice 2011

Film wyświetlono: 860 razy.

Wybór Najpiękniejszego Psa Wystawy (Best in Show) Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych. Spośród blisko 3,500 psów zgłoszonych do katowickiego Spodka 25 sędziów z całego świata wybierało najpierw najpiękniejsze psy w swoich rasach a następnie zwycięzców w 10 grupach FCI. Reprezentanci grup rywalizowali ze sobą w konkurencji Best in Show, którą sędziowała Pani Kay Eldred z Australii. Najpiękniejszymi Psami Wystawy zostali: 1. Owczarek Francuski Briard (suka) HORTENSJA z Francuskiej Ulicy, 2. Samoyed (pies) Sammantic Only You, 3. Airedale Terrier (suka) ALOIZ DELI VLADA OVACIYA, 4. Cavalier King Charles spaniel (pies) ESCAPE Złodziejska Zgraja.