Nowości - interenetowa telewizja o psach

01.11.2011

XXII Jesienne Wyścigi Psich Zaprzęgów - zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Fundację Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE- NE- KA.

28.10.2011

W galerii Psiej Tv pojawiła się pierwsza część fotorelacji z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu. Zapraszamy!

17.10.2011

Zapraszamy na fotorelację z XXII Jesiennych Wyścigów Psich Zaprzęgów, które odbyły się 15-16.10.2011 w Lesie Młocińskim. Organizatorem imprezy była Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZENEKA.

więcej aktualności tutaj.

wystawy - psia telewizja

psia.tv na wystawach

Twój pies w tv

Dodaj swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać newsletter psia.tv

psia ankieta

Czy uwa??asz, ??e kundle s? zdrowsze ni?? psy rasowe?
tak, choruj? znacznie rzadziej ni?? psy rasowe
nie, choruj? r??wnie cz?sto co psy rasowe
nie ma na to regu??y, wszystko zale??y od konkretnego psa
nie mam zdania

psia reklama

Psia.tv na Facebooku

XII Ogólnopolski Zlot Buldogów Francuskich

Film wyświetlono: 2293 razy.

Już po raz dwunasty na warszawskich Fortach Bema odbył się Ogólnopolski Zlot Buldogów Francuskich. Właściciele, hodowcy oraz miłośnicy buldożków mieli okazję do rozmowy, wymiany doświadczeń, zasięgnięcia porad u zoopsychologa (Pani Jolanty Łapińskiej) oraz tresera psów (Szkoła dla Psów Azorres). Pomimo deszczowej aury w tegorocznym zlocie uczestniczyło blisko 250 buldożków. Atrakcją dla uczestników była także loteria fantowa, z której całkowity dochód przeznaczony został dla fundacji zajmującej się adopcjami buldogów. Podobnie jak w poprzednim roku organizatorzy wybrali najmłodszego oraz najstarszego buldożka uczestniczącego w zlocie. Psia.tv była patronem medialnym zlotu. Zapraszamy do obejrzenia materiału.